besiktning och renovering av golv

Kontakta oss

    *Namn

    *E-post

    *Telefonnummer

    Ämne

    Ditt meddelande

    Skyddas av reCAPTCHA Sekretess | Villkor

    Wasa Parkett & Bygg AB

    08–522 380 30
    info@wasaab.se

    Försäkringsskador

    Har ni blivit rekommenderad att kontakta oss av ert försäkringsbolag?
    Skicka in följande uppgifter till info@wasaab.se
    Namn
    Adress
    Telnr
    Försäkringsbolag
    Skadenr

    Har du en pågående försäkringsskada ta del av denna broschyr

    Privatpersoner

    info@wasaab.se
    08–522 380 30

    Våra handläggare

    Mattias Fransson

    info@wasaab.se
    0735–29 29 78

    Godkänd besiktningsman av GBR
    Försäkringsärenden
    Privatpersoner
    Entreprenad
    Konsumentbesiktningar

    Svante Björk

    svante@wasaab.se
    0708–11 44 55

    Försäkringsärenden
    Privatpersoner
    Entreprenad

    Vincent Torssell

    vincent@wasaab.se
    0760–10 33 58

    Försäkringsärenden
    Privatpersoner

    Dennis Andersson

    dennis@wasaab.se
    0709-76 77 07

    Försäkringsärenden
    Privatpersoner

    Odd Lundström

    odd@wasaab.se
    0765-55 51 39

    Försäkringsärenden
    Privatpersoner

    Johnny Johannesson

    johnny@wasaab.se
    0709-55 86 77

    Försäkringsärenden
    Privatpersoner

    Kristoffer Österlund

    kristoffer@wasaab.se
    0735-34 16 91

    Försäkringsärenden
    Privatpersoner

    Christian Elfström

    kundservice@wasaab.se
    08-522 380 30

    Kundservice

    Lena Treyden

    lena@wasaab.se
    08–522 380 30

    Kundservice
    Ekonomiassistent

    Adress

    Bolmensvägen 45
    120 50 Årsta

    Öppettider

    Måndag – Fredag 07:00 – 16:00