besiktning och renovering av golv

Kontakta oss

    *Namn

    *E-post

    *Telefonnummer

    Ämne

    Ditt meddelande

    Skyddas av reCAPTCHA Sekretess | Villkor

    Wasa parkett & bygg AB

    08–522 380 30
    info@wasaab.se

    Försäkringsskador

    Har ni blivit rekommenderad att kontakta oss av ert försäkringsbolag?
    Skicka in följande uppgifter till info@wasaab.se
    Namn
    Adress
    Telnr
    Försäkringsbolag
    Skadenr

    Privatpersoner

    info@wasaab.se
    08–522 380 30

    Våra handläggare

    Mattias Fransson Svante Björk Vincent Torssell
    info@wasaab.se
    0735–29 29 78
    svante@wasaab.se
    0708–11 44 55
    vincent@wasaab.se
    0760–10 33 58
    Godkänd besiktningsman av GBR
    Försäkringsärenden
    Privatpersoner
    Entreprenad
    Konsumentbesiktningar
    Försäkringsärenden
    Privatpersoner
    Entreprenad
    Försäkringsärenden
    Privatpersoner

     

    Elias Marjasin William Osakovs Odd Lundström
    elias@wasaab.se
    0765–55 51 39
    william@wasaab.se
    0709-55 86 77
    odd@wasaab.se
    0765-55 51 39
    Försäkringsärenden
    Byggnadsingenjör
    Projektstöd
    Kundtjänst

     

    Lena Treyden
    lena@wasaab.se
    08–522 380 30
    Privatpersoner
    Ekonomiassistent

    Adress
    Bolmensvägen 45
    120 50 Årsta

    Öppettider

    Måndag – Fredag 07:00 – 16:00